piątek, 7 czerwca 2013

Za darmo?

Czy można dostać coś całkowicie za darmo? Jak się okazuje jak najbardziej. Firma Cleanic zorganizowała akcję, w której 100 pierwszych osób miało okazję otrzymać do przetestowania nowość czyli dezodorant w chusteczce. I tak oto udało mi się otrzymać przesyłkę z Cleanic. A w paczuszce były dwa opakowania chusteczek w wersji zielonej "Fresh" oraz w wersji różowej "Soft". Każde opakowanie zawiera 12 sztuk chusteczek, które jak podaje producent nadają się do oczyszczania oraz chronienia przed potem okolic pach, dłoni oraz stóp. Dodatkowo chusteczki nasączone są jonami srebra, dzięki czemu posiadają właściwości antybakteryjne. 
Tyle teorii a jak to wygląda w praktyce. Tak się złożyło, że w dniu dostarczenia przesyłki miałam w planach zajęcia w fitness klubie, wiec były to idealne warunki, żeby przetestować dezodorant w chusteczkach Cleanic. Zdecydowałam, że jako pierwsze pod lupę pójdą chusteczki Fresh. No i muszę przyznać,że mimo mojego pierwotnego powątpiewania sprawdziły się nie gorzej od tradycyjnego antyperspirantu w kulce. Faktycznie zauważyłam znaczne zmniejszenie pocenia w obrębie zastosowania produktu. Jeśli już bym miała się do czegoś przyczepić to do mało intensywnego zapachu. Po aplikacji produktu jednie przez krótką chwilę go czułam. 
Podsumowując, dezodorant w chusteczkach doskonale sprawdzi się zarówno jako odświeżenie w ciągu dnia jak i jako antyperspirant podczas ćwiczeń fizycznych. Małe wymiary opakowania sprawiają, że idealnie wpasuje się w każda damską torebkę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz